Podatkomat | ul. Stargardzka 2-2A | 54-156 Wrocław | tel. +48 71 707 02 77

Jak działa serwis

Wystawiasz faktury w serwisie Podatkomat i wysyłasz swoim klientom. Skanujesz dokumenty kosztowe, opisujesz je i umieszczasz w serwisie. Cały czas masz dostępny podgląd swoich dokumentów księgowych i możesz samodzielnie monitorować wpływy oraz wydatki. Biuro rachunkowe w profesjonalny sposób księguje przesłane dokumenty, wylicza podatki i składki ZUS, wysyła niezbędne deklaracje i informuje Cię o kwotach zobowiązań podatkowych i ZUS. Po rozliczeniu miesiąca otrzymujesz plik pdf zawierający księgowania danego okresu.

ZAMÓW PLAN

1. Fakturowanie – udostępniamy naszym Klientom możliwość wystawiania i wysyłania w formacie PDF faktur (i rachunków) sprzedaży z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Baza kontrahentów i towarów dostępna „w chmurze” sprawia, że nie jesteś ograniczony do „firmowego” komputera i możesz wystawić faktury swoim klientom np. podczas podróży korzystając z laptopa. Kwoty przychodów z wystawionych faktur widoczne są w podsumowaniu finansów Twojej firmy.

2. Przesyłanie dokumentów kosztowych, pracowniczych i innych do Biura nigdy nie było prostsze. Wystarczy, że zeskanujesz swoje dokumenty, umieścisz je w serwisie i opiszesz. Nie musisz ich nigdzie wysyłać! Biuro rachunkowe Podatkomat zostanie poinformowane o nowych dokumentach umieszczonych przez Ciebie w serwisie i szybko je zaksięguje. Wyeliminowaliśmy ryzyko „ginących maili” i uprościliśmy współpracę. Ty zyskujesz dostęp on-line do twojej dokumentacji księgowej, dzięki któremu łatwo dotrzesz do wystawionych i otrzymanych faktur. To wszystko oczywiście w „chmurze”, czyli z dostępem z dowolnego miejsca.

3. Po rozliczeniu miesiąca w serwisie Podatkomat znajdziesz informacje o uzyskanych przychodach i poniesionych kosztach, podatkach i składkach do zapłacenia, Biuro wyśle deklaracje podatkowe i ZUS do urzędów, a do Ciebie maila z kwotami zobowiązań publicznoprawnych do zapłaty.

Nasza współpraca opiera się na podpisanej umowie, udzielonych pełnomocnictwach oraz wykupionym dostępie do usług. Aby skorzystać z usług księgowych za dany miesiąc (np. sierpień) należy do 5-go dnia następnego miesiąca (np. września) wykupić odpowiedni abonament.

Proste? Podatkomat to nie tylko proste, ale również tanie rozwiązanie  dla Twojej firmy.

Przekonaliśmy Cię? Jeżeli tak, to zapraszamy do wykupienia odpowiedniego dla Ciebie planu.