Podatkomat | ul. Stargardzka 2-2A | 54-156 Wrocław | tel. +48 71 707 02 77

O nas

Podatkomat sp. z o.o. powstał w 2012 roku jako Interaktywne Biuro Rachunkowe będące wyrazem wizji księgowości bez papierów i usług księgowych świadczonych w sposób zdalny.

Jesteśmy pionierem w obsłudze księgowej firm z całej Polski w modelu online. Lata współpracy z wieloma podmiotami z różnych branż pozwoliły nam zebrać duże doświadczenie i poznać potrzeby naszych klientów. Szczególnie dobrze poznaliśmy branżę IT, w tym firmy zajmujące się oprogramowaniem i biznesy prowadzone online. Rozumiemy specyfikę tej działalności, potrafimy rozliczać transakcje transgraniczne, pomagamy w korzystaniu z ulgi IP-Box. Z tego powodu w roku 2020 zdecydowaliśmy się skoncentrować na wsparciu naszych klientów działających w tych obszarach i dzisiaj Podatkomat funkcjonuje jako Biuro Rachunkowe dla programistów i firm online.

Warto dodać, że mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług księgowych, posiadamy wymagane prawem uprawnienia oraz ubezpieczenie OC. Wciąż się rozwijamy, uczestniczymy w kursach i szkoleniach. Jesteśmy certyfikowani przez Centrum Informacji Księgowej.

Dbamy o naszych Klientów, aby mogli skupić się na swojej podstawowej działalności, zyskując niespotykany komfort współpracy z biurem księgowym, dostęp do przechowywanych dokumentów oraz podstawowych danych finansowych w bezpiecznej „chmurze”.

Zapraszamy do kontaktu!

PERFEKCJA

Policzymy twoje podatki i wykonamy inne zestawienia księgowe dokładnie oraz zgodnie z przepisami. Wysoka jakość naszych usług i zadowolenie klientów są naszym priorytetem.

BEZPIECZEŃSTWO

Twoje dane są bezpieczne, połączenia internetowe szyfrowane. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

OSZCZĘDNOŚĆ

Oszczędzasz czas i pieniądze. Nie musisz tracić czasu na dowiezienie dokumentów do biura rachunkowego, po prostu wysyłasz skany przez internet. Nasze ceny są konkurencyjne.

WYGODA

Dostęp do repozytorium dokumentów w chmurze, fakturowanie, informacje o składkach i podatkach są dostępne w „chmurze”.