Podatkomat | ul. Stargardzka 2-2A | 54-156 Wrocław | tel. +48 71 707 02 77

O nas

Serwis Podatkomat został stworzony w celu usprawnienia, udoskonalenia i przyspieszenia obsługi rachunkowej przedsiębiorców przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe wykorzystując interaktywne i nowoczesne rozwiązania.

Usługi księgowe wykonywane są przez Biuro rachunkowe prowadzone przez ENTERCO sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, która jest właścicielem serwisu Podatkomat. Korzystamy ze współpracy z naszymi partnerami, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług.

Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług księgowych, posiadamy wymagane prawem uprawnienia oraz ubezpieczenie OC.

Dbamy o naszych Klientów, aby mogli skupić się na swojej podstawowej działalności, zyskując niespotykany komfort współpracy z biurem księgowym, dostęp do przechowywanych dokumentów oraz podstawowych danych finansowych w bezpiecznej „chmurze”.

W porównaniu do tradycyjnych usług księgowych Klient zyskuje znaczącą wartość dodaną oraz niższą cenę.

Zapraszamy do kontaktu!

PERFEKCJA

Policzymy twoje podatki i wykonamy inne zestawienia księgowe dokładnie oraz zgodnie z przepisami. Wysoka jakość naszych usług i zadowolenie klientów są naszym priorytetem.

BEZPIECZEŃSTWO

Twoje dane są bezpieczne, połączenia internetowe szyfrowane. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

OSZCZĘDNOŚĆ

Oszczędzasz czas i pieniądze. Nie musisz tracić czasu na dowiezienie dokumentów do biura rachunkowego, po prostu wysyłasz skany przez internet. Nasze ceny są konkurencyjne.

WYGODA

Dostęp do repozytorium dokumentów w chmurze, fakturowanie, informacje o składkach i podatkach są dostępne w „chmurze”.