Podatkomat | ul. Stargardzka 2-2A | 54-156 Wrocław | tel. +48 71 707 02 77

Biuro rachunkowe – cennik

PLANY CENOWE

 

 

Księgowość uproszczona (PKPIR)

Dla większości naszych klientów, prowadzących indywidualną działalność gospodarzą odpowiedni będzie któryś z pakietów – Księgowość uproszczona (PKPIR czyli podatkowa książka przychodów i rozchodów). Ceny w poszczególnych pakietach zróżnicowane są ze względu na ilość dokumentów wystawionych i przekazanych do zaksięgowania w danym miesiącu.

1. plan zielony

PKPiR do 10 dokumentów/mc

130,00 zł netto


plus 5 zł netto za każdy dokument ponad 10
plus 29zł netto za rozliczenie VAT JPK
ZAMÓW PLAN

PLAN ZIELONY – OPIS

Plan ZIELONY będzie odpowiedni dla prowadzących działalność w niewielkim rozmiarze.

Wiemy, że ważne dla Ciebie są koszty, dlatego proponujemy rewelacyjną cenę.

W pakiecie otrzymujesz limit 10 dokumentów (kosztowych, przychodowych) do zaksięgowania w PKPIR (podatkowej książce przychodów i rozchodów), możliwość wystawiania faktur, dostęp do repozytorium dokumentów, informację o kwotach składek ZUS i podatków oraz przypomnienie o konieczności ich zapłaty. Każdy kolejny dokument ponad 10 to 5 PLN netto. Dokumenty walutowe oraz faktury „odwrotne obciążenie” liczone są jako 3 dokumenty.

2. plan srebrny

PKPiR do 60 dokumentów/mc

290,00 zł netto


plus 4 zł netto za każdy dokument ponad 60
plus 49 zł netto za rozliczenie VAT JPK
ZAMÓW PLAN

PLAN SREBRNY – OPIS

Plan SREBRNY będzie odpowiedni dla przedsiębiorców, prowadzących działalność w większym rozmiarze, którzy w swojej działalności otrzymują bądź wystawiają ponad 60 dokumentów miesięcznie.

W pakiecie otrzymujesz limit 60 dokumentów (kosztowych, przychodowych) do zaksięgowania w PKPIR (podatkowej książce przychodów i rozchodów), możliwość wystawiania faktur, dostęp do repozytorium dokumentów, informację o kwotach składek ZUS i podatków oraz przypomnienie o konieczności ich zapłaty. Każdy kolejny dokument ponad 60 to 4 PLN netto. Dokumenty walutowe oraz faktury „odwrotne obciążenie” liczone są jako 3 dokumenty.

Księgi handlowe (Pełna księgowość)

Jeżeli prowadzisz księgi rachunkowe (np. spółki kapitałowe) wybierz jeden z planów – Księgi Handlowe (pełna księgowość).

3. PLAN KH Start

KH do 10 dokumentów/mc

340,00 zł netto


plus 15 zł netto za każdy dokument ponad 10
plus 49 zł netto za rozliczenie VAT JPK
ZAMÓW PLAN

Plan KH Start – OPIS

Plan KH Start będzie odpowiedni dla spółek kapitałowych i innych podmiotów zobowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych, wykonujących działalność w niewielkim rozmiarze.

Wiemy, że ważne dla Ciebie są koszty, dlatego proponujemy rewelacyjną cenę za pełną księgowość, czyli księgi handlowe.

W tym planie otrzymujesz limit 10 dokumentów księgowych do zaksięgowania w miesiącu, możliwość wystawiania faktur, dostęp do repozytorium dokumentów, informację o kwotach składek ZUS i podatków oraz przypomnienie o konieczności ich zapłaty. Każdy kolejny dokument ponad 10 to 15 PLN netto. Dokumenty walutowe oraz faktury „odwrotne obciążenie” liczone są jako 3 dokumenty. Wyciągi bankowe i raporty kasowe – każde 10 zapisów liczone jest jako 1 dokument.

4. KH Optimum

KH do 60 dokumentów/mc

940,00 zł netto


plus 12 zł netto za każdy dokument ponad 60
plus 69 zł netto za rozliczenie VAT JPK
ZAMÓW PLAN

Plan KH Optimum – OPIS

Plan KH Optimum będzie odpowiedni dla spółek kapitałowych i innych podmiotów zobowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych, wykonujących działalność w większym rozmiarze.

W tym planie proponujemy atrakcyjną cenę za pełną księgowość, czyli księgi handlowe.

W pakiecie otrzymujesz limit 60 dokumentów księgowych do zaksięgowania w miesiącu, możliwość wystawiania faktur, dostęp do repozytorium dokumentów, informację o kwotach składek ZUS i podatków oraz przypomnienie o konieczności ich zapłaty. Każdy kolejny dokument ponad 60 to 12 PLN netto. Dokumenty walutowe oraz faktury „odwrotne obciążenie” liczone są jako 3 dokumenty. Wyciągi bankowe i raporty kasowe – każde 10 zapisów liczone jest jako 1 dokument.

Księgowość Fundacji i Stowarzyszeń (Pełna księgowość)

Jeżeli prowadzisz księgi rachunkowe jako organizacja NGO wybierz plan NGO

5. PLAN KH NGO

NGO do 10 dokumentów/mc

290,00 zł netto


plus 12 zł netto za każdy dokument ponad 10
plus 49 zł netto za rozliczenie VAT JPK
ZAMÓW PLAN

Plan KH NGO – OPIS

Plan KH NGO będzie odpowiedni dla organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń), wykonujących działalność w niewielkim rozmiarze.

Wiemy, że ważne dla Was są koszty, dlatego proponujemy rewelacyjną cenę za pełną księgowość.

W tym planie otrzymujesz limit 10 dokumentów księgowych do zaksięgowania w miesiącu, możliwość wystawiania faktur, dostęp do repozytorium dokumentów, informację o kwotach składek ZUS i podatków oraz przypomnienie o konieczności ich zapłaty. Każdy kolejny dokument ponad 10 to 12 PLN netto. Dokumenty walutowe oraz faktury „odwrotne obciążenie” liczone są jako 3 dokumenty. Wyciągi bankowe i raporty kasowe – każde 10 zapisów liczone jest jako 1 dokument.

USŁUGI DODATKOWE

Jeżeli potrzebujesz usług kadrowo-płacowych, rozliczenia wspólnika czy masz w danym miesiącu inne dodatkowe potrzeby – możesz zlecić je drogą mailową (biuro@podatkomat.pl), a po zaakceptowaniu i wykonaniu zlecenia zostanie naliczone nasze wynagrodzenie według Cennika Usług Dodatkowych.