Podatkomat | ul. Stargardzka 2-2A | 54-156 Wrocław | tel. +48 71 707 02 77

Biuro rachunkowe – cennik

PLANY CENOWE

 

 

Księgowość uproszczona (PKPIR)

Dla większości naszych klientów, prowadzących indywidualną działalność gospodarzą odpowiedni będzie któryś z pakietów – Księgowość uproszczona (PKPIR czyli podatkowa książka przychodów i rozchodów). Ceny w poszczególnych pakietach zróżnicowane są ze względu na ilość dokumentów wystawionych i przekazanych do zaksięgowania w danym miesiącu.

1. plan zielony

PKPiR do 10 dokumentów/mc

150,00 zł netto


plus 6 zł netto za każdy dokument ponad 10
plus 35zł netto za rozliczenie VAT JPK
ZAMÓW PLAN

PLAN ZIELONY – OPIS

Plan ZIELONY będzie odpowiedni dla prowadzących działalność w niewielkim rozmiarze.

Wiemy, że ważne dla Ciebie są koszty, dlatego proponujemy rewelacyjną cenę.

W pakiecie otrzymujesz limit 10 dokumentów (kosztowych, przychodowych) do zaksięgowania w PKPIR (podatkowej książce przychodów i rozchodów), możliwość wystawiania faktur, dostęp do repozytorium dokumentów, informację o kwotach składek ZUS i podatków oraz przypomnienie o konieczności ich zapłaty. Każdy kolejny dokument ponad 10 to 6 PLN netto. Dokumenty walutowe oraz faktury „odwrotne obciążenie” liczone są jako 3 dokumenty.

2. plan srebrny

PKPiR do 60 dokumentów/mc

340,00 zł netto


plus 5 zł netto za każdy dokument ponad 60
plus 60 zł netto za rozliczenie VAT JPK
ZAMÓW PLAN

PLAN SREBRNY – OPIS

Plan SREBRNY będzie odpowiedni dla przedsiębiorców, prowadzących działalność w większym rozmiarze, którzy w swojej działalności otrzymują bądź wystawiają ponad 60 dokumentów miesięcznie.

W pakiecie otrzymujesz limit 60 dokumentów (kosztowych, przychodowych) do zaksięgowania w PKPIR (podatkowej książce przychodów i rozchodów), możliwość wystawiania faktur, dostęp do repozytorium dokumentów, informację o kwotach składek ZUS i podatków oraz przypomnienie o konieczności ich zapłaty. Każdy kolejny dokument ponad 60 to 5 PLN netto. Dokumenty walutowe oraz faktury „odwrotne obciążenie” liczone są jako 3 dokumenty.

Księgi handlowe (Pełna księgowość)

Jeżeli prowadzisz księgi rachunkowe (np. spółki kapitałowe) wybierz jeden z planów – Księgi Handlowe (pełna księgowość).

3. PLAN KH Start

KH do 10 dokumentów/mc

390,00 zł netto


plus 18 zł netto za każdy dokument ponad 10
plus 50zł netto za rozliczenie VAT JPK
ZAMÓW PLAN

Plan KH Start – OPIS

Plan KH Start będzie odpowiedni dla spółek kapitałowych i innych podmiotów zobowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych, wykonujących działalność w niewielkim rozmiarze.

Wiemy, że ważne dla Ciebie są koszty, dlatego proponujemy rewelacyjną cenę za pełną księgowość, czyli księgi handlowe.

W tym planie otrzymujesz limit 10 dokumentów księgowych do zaksięgowania w miesiącu, możliwość wystawiania faktur, dostęp do repozytorium dokumentów, informację o kwotach składek ZUS i podatków oraz przypomnienie o konieczności ich zapłaty. Każdy kolejny dokument ponad 10 to 18 PLN netto. Dokumenty walutowe oraz faktury „odwrotne obciążenie” liczone są jako 3 dokumenty. Wyciągi bankowe i raporty kasowe – każde 10 zapisów liczone jest jako 1 dokument.

4. KH Optimum

KH do 60 dokumentów/mc

1090,00 zł netto


plus 15 zł netto za każdy dokument ponad 60
plus 80 zł netto za rozliczenie VAT JPK
ZAMÓW PLAN

Plan KH Optimum – OPIS

Plan KH Optimum będzie odpowiedni dla spółek kapitałowych i innych podmiotów zobowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych, wykonujących działalność w większym rozmiarze.

W tym planie proponujemy atrakcyjną cenę za pełną księgowość, czyli księgi handlowe.

W pakiecie otrzymujesz limit 60 dokumentów księgowych do zaksięgowania w miesiącu, możliwość wystawiania faktur, dostęp do repozytorium dokumentów, informację o kwotach składek ZUS i podatków oraz przypomnienie o konieczności ich zapłaty. Każdy kolejny dokument ponad 60 to 15 PLN netto. Dokumenty walutowe oraz faktury „odwrotne obciążenie” liczone są jako 3 dokumenty. Wyciągi bankowe i raporty kasowe – każde 10 zapisów liczone jest jako 1 dokument.

Księgowość Fundacji i Stowarzyszeń (Pełna księgowość)

Jeżeli prowadzisz księgi rachunkowe jako organizacja NGO wybierz plan NGO

5. PLAN KH NGO

NGO do 10 dokumentów/mc

340,00 zł netto


plus 15 zł netto za każdy dokument ponad 10
plus 50 zł netto za rozliczenie VAT JPK
ZAMÓW PLAN

Plan KH NGO – OPIS

Plan KH NGO będzie odpowiedni dla organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń), wykonujących działalność w niewielkim rozmiarze.

Wiemy, że ważne dla Was są koszty, dlatego proponujemy rewelacyjną cenę za pełną księgowość.

W tym planie otrzymujesz limit 10 dokumentów księgowych do zaksięgowania w miesiącu, możliwość wystawiania faktur, dostęp do repozytorium dokumentów, informację o kwotach składek ZUS i podatków oraz przypomnienie o konieczności ich zapłaty. Każdy kolejny dokument ponad 10 to 15 PLN netto. Dokumenty walutowe oraz faktury „odwrotne obciążenie” liczone są jako 3 dokumenty. Wyciągi bankowe i raporty kasowe – każde 10 zapisów liczone jest jako 1 dokument.

Kadry i Płace

6. PLAN KADRY I PŁACE

Pracownik etatowy 55 zł netto/osoba
Zleceniobiorca z ZUS 42 zł netto/osoba
Zleceniobiorca bez ZUS 32 zł netto/osoba

ZAMÓW PLAN

Plan Kadry i Płace – OPIS
  • Plan KADRY I PŁACE ma zastosowanie w przypadku
  • zatrudnienia pracowników,
  • zleceniobiorców,
  • stażystów,
  • wykonawców umów o dzieło oraz
  • osób otrzymujących wynagrodzenia z tyt. powołania

usługa obejmuje kompletację dokumentacji, prowadzenie akt osobowych w przypadku pracowników etatowych, naliczenie wynagrodzeń, sporządzenie list płac, rozliczenie podatków i składek ZUS.